באנר ראשי לאתר

השתלת שיער בטורקיה

רבים טסים לטורקיה לצורך השתלת שיער ובמיוחד בחודשי החורף, השתלת שיער בטורקיה הפכה לפופלארית בעיקר בגלל המחיר הנמוך והתמורה הגבוהה כאשר בטורקיה כמות הזקיקים שמשתילים היא הגבוהה בעולם לעומת מדינות אחרות שבהן הביצועים נמוכים יותר, ניתן לראות זאת במבחן התוצאות. מה שאנשים לא בודקים לפני השתלת שיער זה האם מדובר ברופא שמבצע את התהליך הכירוגי והחשוב או שמדובר בטכנאים ומתלמדים וכאן מגיע הסיכונים הכרוכים בהשתלת שיער. 

בקליניקה של ד"ר אוזגה תוכלו לקבל את השירות החשוב ביותר של תכנון ההשתלה והתהליך הכירוגי של פתיחת הערוצים ( יצירת החריצים בקרקפת ) רק על ידי ד"ר אוזגה ארגון שהוא מנתח פלסטי עם כמות הביקורות וציון דירוג המטופלים הגבוהה ביותר בטורקיה. תוכלו לבחור האם לעבור את השתלת השיער בקליניקה של הד"ר או בבית החולים המפואר Acibadem.

היתרונות הם ברורים כאשר מנתח פלסטי בעל ניסיון של מעל 26 שנה בהשתלות שיער יתכנן את קו השיער בהתאם למבנה הפנים שלכם תוך כדי הקפדה על סימטריות והחשיבות של השתלה ברמת הצפיפות הגבוהה ביותר שניתן לבצע. שלחו לנו תמונות שלכם בווטצפ וקבלו אבחון מהיר מד"ר אוזגה ארגון 

מהי השתלת שיער בשיטת FUE

FUE היא טכניקה שפותחה לאחרונה והיא יותר חדשנית מהטכנולוגיה הישנה (FUT), בשיטת ההשתלת השיער FUE, זקיקי שיער נלקחים מהאזור התורם בין האוזניים בעזרת מכשיר "Micromotor"  ובעזרת " micro punches " בטווח של 0.5 – 0.8 מ"מ.

בעקבות התחדשות והתקדמות טכנולוגית, התוצאות של של השתלה מסוג FUE שוות להשתלה מסוג FUT. והשתלת שיער מסוג FUE ממשיכה לצבור תאוצה ופופולריות. הפקטור החשוב ביותר אשר אפשר להשתלת שיער מסוג FUE  להיות שיטת ההשתלה הטובה ביותר היא פיתוח של כלים כירורגים אשר מוציאים במהירות ובזהירות זקיקי שיער בלי לפגוע בהם.

כיום המכשירים הידניים והישנים הוחלפו במכשירים חדשים אשר נשלטים על ידי מיקרומוטרוס. הכלים האלו מאפשרים להוציא באופן רציף זקיקים בלי ליצור כל מיני בעיות. משך הטיפול הכירורגי אשר לקח פעם יום – יומיים התקצר בצורה משמעותית ל4-5 שעות להשתלת שיער מסוג FUE. זה הוביל נוחות למטופלים לאחר הניתוח.

כיום, FUE היא השיטה הפופולרית ביותר להשתלות שיער, בזכות היתרונות הרבים שלה. באזורים של ההשתלה.

השתלת שיער FUE היא ניתוח ללא כאבים, אשר מאפשרת לחזרה מהירה יותר לשגרה ולכך שלא צריך לעשות חתכים או תפרים. ללא צלקות הנראות לעין באזור התורם. בנוסף FUE מאפשרת לשימוש בזקיקים מגוף המטופל.

איזה גורמים באים לידי ביטוי בבדיקה לפני ההשתלה ?

למרות שהשתלת שיער היא ניתוח פשוט, מספר רב של גורמים באים לידי ביטוי כדי לקבל מראה אסתטי ותוצאה מושלמת.

השתלת שיער מוצלחת מתחילה עם בדיקה מעמיקה בידי מנתח פלסטי מוסמך. מי שבוחר לעשות השתלת שיער צריך לעשות בדיקה מערכתית על ידי מנתח פלסטי. בבדיקה הזאת, בודקים היסטוריה משפחתית, מחלות של המטופל והמנתח שואל את המטופל כל מיני שאלות בנוגע לבריאותו של המטופל. ברוב המקרים התקרחות נגרמת עקב ביות גנטיות של המטופל. לאחר מכן נבדק האזור התורם של המטופל. בשלב הזה, נבדקת צפיפות הזקיקים בעזרת מצלמה מיוחדת בשם "Proscope" ומספר הזקיקים לסמ"ר נקבע. לאחר מכן ניתן לחשב את מספר הזקיקים הניתנים לתרומה. נבדקים מספר דברים נוספים כמו צפיפות השיער, עובי השיער, צבע השיער ומספר השערות אשר יוצאת מכל זקיק.

ד"ר אוזגה ארגון מסביר כיצד הוא מחשב את מספר הזקיקים לכל מטופל, השתלה של 30 – 60 זקיקים לסמ"ר שווה ל 80 – 150 שיערות לסמ"ר.  השתלה של 4000 – 4500 זקיקים בסופו של דבר היא 10,000 – 12,000 שיערות. ד"ר אוזגה מוסיף שהשתלה של 4000 – 4500 זקיקים מתבצעת תוך 4 – 6  שעות ביום אחד למטופל.

לאחר בדיקת השיער, הקרקפת נבדקת, אם גם קרקפת השיער בריאה והאזור הצפוי להשתלה בריא, זה מגדיל את הסיכויים להשתלה שיער מוצלחת.

כתוצאה מכך ומכל הבדיקות שהמנתח עשה, אפשר לגלות האם אתה/את מתאימים להשתלת שיער או לא. אם השתלת השיער FUE לא מתאימה לך, יציעו לך טיפול אחר לשיער שיכול להתאים לך.

אחרי שמחליטים על שיטת השתלת השיער, המטופל מקבל הסבר איפה יושתלו הזקיקים שלו ומאיפה יחלצו את הזקיקים שלו, צפיפות הזקיקים של המטופל וזמן ההשתלה והסבר על הטיפול לאחר ההשתלה.

לפני ואחרי

Whatsapp us